Netwerk Switches



Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 2 MeterCust Kit

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 2 MeterCust Kit

2 m SFP+ Mannelijk SFP+ Mannelijk Zwart ..

45,00€ Excl. BTW: 37,19€

Out Of Stock

23.84

23.84

Cisco CMPCT-MGNT-TRAY=. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 233,4 mm, Diepte verpa..

47,00€ Excl. BTW: 38,84€

Out Of Stock

Cudy 8 Poort 100Mbit Unmanaged PoE+/2xUp 1Gbit

Cudy 8 Poort 100Mbit Unmanaged PoE+/2xUp 1Gbit

Specificaties Netwerk ..

49,00€ Excl. BTW: 40,50€

Out Of Stock

Cudy 5 Poort 1Gbit Unmanaged PoE+

Cudy 5 Poort 1Gbit Unmanaged PoE+

Specificaties Netwerk ..

53,00€ Excl. BTW: 43,80€

Out Of Stock

TP-Link 10GBASE-T RJ45 SFP+ module

TP-Link 10GBASE-T RJ45 SFP+ module

RJ-45 Koper 10300 Mbit/s 10 Gigabit Ethernet 10GBASE SFP+ Hot-..

54,00€ Excl. BTW: 44,63€

Out Of Stock

CBS110 Unmanaged 8-port GE CBS110-8T-D-EU

CBS110 Unmanaged 8-port GE CBS110-8T-D-EU

Cisco CBS110. Switch type: Unmanaged, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: ..

54,00€ Excl. BTW: 44,63€

Out Of Stock

HP 10GbE SFP+SR/SW LC FO Tcvr

HP 10GbE SFP+SR/SW LC FO Tcvr

HP 10GbE SFP+ SR/SW LC Fiber Optic Transceiver Specificaties..

55,00€ Excl. BTW: 45,45€

Out Of Stock

Zyxel GS1005-HP  5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch  4 x PoE  60 Watt

Zyxel GS1005-HP 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch 4 x PoE 60 Watt

Plug-and-play 5-poorts gigabit-switch met 4-poorts PoE+ connectiviteit 60 Watt aa..

59,00€ Excl. BTW: 48,76€

Out Of Stock

NIC/Transceiver 10Gb SFP OEM

NIC/Transceiver 10Gb SFP OEM

SFP+ Vezel-optiek 10000 Mbit/s Golflengte: 850 nm Hot-plug ond..

60,00€ Excl. BTW: 49,59€

Out Of Stock

16-Port Fast Ethernet Unmanaged DesktopSwitch- 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch- Half-/Full-Duplex

16-Port Fast Ethernet Unmanaged DesktopSwitch- 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch- Half-/Full-Duplex

Unmanaged Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 16 MA..

62,00€ Excl. BTW: 51,24€

Out Of Stock

TP-Link 10 Gb Direct Attach SFP+ kabel 3 meter

TP-Link 10 Gb Direct Attach SFP+ kabel 3 meter

3 m SFP+ SFP+ 10000 Mbit/s ..

64,00€ Excl. BTW: 52,89€

Out Of Stock

Cudy 8 Poort 1Gbit Umanaged PoE+ /2xUplink

Cudy 8 Poort 1Gbit Umanaged PoE+ /2xUplink

Specificaties Netwerk ..

67,00€ Excl. BTW: 55,37€

Out Of Stock

NETGEAR 5PT Ge Unmanaged Swich W/Poe+

NETGEAR 5PT Ge Unmanaged Swich W/Poe+

Unmanaged Quality of Service (QoS) Aantal basis-switching RJ-4..

71,00€ Excl. BTW: 58,68€

Out Of Stock

GS1100-16 16 port Gigabit Unmanaged Swit GS1100-16-EU0103F

GS1100-16 16 port Gigabit Unmanaged Swit GS1100-16-EU0103F

Niet-blokkerende, wire-speed connectiviteit met 16 Gigabit Ethernet-poorten Geen ..

71,00€ Excl. BTW: 58,68€

Out Of Stock

Zyxel GS1200-5HP - 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch - 4x PoE - 60 Watt

Zyxel GS1200-5HP - 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch - 4x PoE - 60 Watt

Managed Web-gebaseerd management Quality of Service (QoS) Aant..

73,00€ Excl. BTW: 60,33€

Out Of Stock

Ubiquiti SFP+-Transceiver RJ45 10G

Ubiquiti SFP+-Transceiver RJ45 10G

Specificaties Design ..

75,00€ Excl. BTW: 61,98€

Out Of Stock

Intel Ethernet SFP+ SR Optics extended E10GSFPSRX

Intel Ethernet SFP+ SR Optics extended E10GSFPSRX

SFP+ Vezel-optiek 10000 Mbit/s Golflengte: 850 nm Hot-plug ond..

75,00€ Excl. BTW: 61,98€

Out Of Stock

Outdoor AP Enclosure

Outdoor AP Enclosure

WLAN-toegangspunt afdekkap Wit Kunststof Specifi..

76,00€ Excl. BTW: 62,81€

Out Of Stock

TP-Link 16Port 1Gb Desktop/Rackmountable

TP-Link 16Port 1Gb Desktop/Rackmountable

16 10/100/1000Mbps poorten Innovatieve energie-efficiënte technologie bespaart to..

78,00€ Excl. BTW: 64,46€

Out Of Stock

10GBASE-CU SFP+ Cable 3m

10GBASE-CU SFP+ Cable 3m

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter. Snoerlengte: 3 m Specificaties ..

78,00€ Excl. BTW: 64,46€

Out Of Stock

23IN RACKMOUNT FOR CATALYST 3560 296. RCKMNT-23-CMPCT=

23IN RACKMOUNT FOR CATALYST 3560 296. RCKMNT-23-CMPCT=

Cisco RCKMNT-23-CMPCT= Specificaties Technische details ..

79,00€ Excl. BTW: 65,29€

Out Of Stock

Zyxel GS1915-8 8-port GbE Smart hybrid m GS1915-8-EU0101F

Zyxel GS1915-8 8-port GbE Smart hybrid m GS1915-8-EU0101F

Compacte, betaalbare cloudswitching oplossing, wordt geleverd met 8 Gigabit-poorten ..

84,00€ Excl. BTW: 69,42€

Out Of Stock

6Port Gigabit Desktop Switch with 3Port TL-SG1006PP

6Port Gigabit Desktop Switch with 3Port TL-SG1006PP

Unmanaged Quality of Service (QoS) Aantal basis-switching RJ-4..

84,00€ Excl. BTW: 69,42€

Out Of Stock

Zyxel GS1008-HP  8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch  8 x PoE  60 Watt

Zyxel GS1008-HP 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch 8 x PoE 60 Watt

Plug-and-play 8-poorts gigabit-switch met 8-poorts PoE+ connectiviteit 60 Watt aa..

85,00€ Excl. BTW: 70,25€

Out Of Stock

NETGEAR S350 Series 8-Port Gigabit Ethernet Smart Managed Pro Switch GS308T Layer2 Desktop

NETGEAR S350 Series 8-Port Gigabit Ethernet Smart Managed Pro Switch GS308T Layer2 Desktop

Managed L2 Quality of Service (QoS) Aantal basis-switching RJ-..

87,00€ Excl. BTW: 71,90€

Out Of Stock

Weergeven 151 t/m 175 van in totaal 767