Netwerk



Verfijnd zoeken


TP-Link 8Port Omada 2.5GBASE-T - 2Port 10GE SFP

TP-Link 8Port Omada 2.5GBASE-T - 2Port 10GE SFP

Managed L2/L3 Web-gebaseerd management SNMPv1/v2c/v3, SNTP Quality of Service (Qo..

480,00€ Excl. BTW: 396,69€

In Stock

Ubiquiti USW-PRO-24 24Port 1Gbit Managed

Ubiquiti USW-PRO-24 24Port 1Gbit Managed

Specificaties Netwerk ..

484,00€ Excl. BTW: 400,00€

In Stock

Ubiquiti Unifi Dream Machine Pro 8xLAN,2xWAN

Ubiquiti Unifi Dream Machine Pro 8xLAN,2xWAN

Specificaties Netwerk ..

508,00€ Excl. BTW: 419,83€

In Stock

TP-Link 24Port Omada 2.5Gb 1U 19-inch

TP-Link 24Port Omada 2.5Gb 1U 19-inch

Managed L2+ Web-gebaseerd management SNMP v1/v2c/v3, SNTP Quality of Service (QoS..

515,00€ Excl. BTW: 425,62€

In Stock

Ubiquiti UniFi Switch 24-POE Gen2 (95W PoE budget)

Ubiquiti UniFi Switch 24-POE Gen2 (95W PoE budget)

Breedte: 442.4 mm Diepte: 200 mm Hoogte: 43.7 mm Ubiquiti Network..

520,00€ Excl. BTW: 429,75€

In Stock

Tp-link Omada Ap Eap245 Wifi Ac1750 (5p)

Tp-link Omada Ap Eap245 Wifi Ac1750 (5p)

Gelijktijdig 450Mbps op de 2.4 GHz-band en 1300Mbps op de 5 GHz-band, totaal 1750Mbps wifi-snelheden..

526,00€ Excl. BTW: 434,71€

In Stock

16-Port 10G SFP+ Managed Switch TL-SX3016F

16-Port 10G SFP+ Managed Switch TL-SX3016F

Managed L2/L2+ Web-gebaseerd management SNMPv1/v2c/v3, SNTP Quality of Service (Q..

590,00€ Excl. BTW: 487,60€

In Stock

TP-Link 24Port Omada 1Gb 1U 19-inch

TP-Link 24Port Omada 1Gb 1U 19-inch

Managed L2/L3 Web-gebaseerd management SNMPv1/v2c/v3, SNTP Quality of Service (Qo..

605,00€ Excl. BTW: 500,00€

In Stock

Redefining WiFi Routers: With powerful ARCHER BE800

Redefining WiFi Routers: With powerful ARCHER BE800

Router om neer te zetten Zwart, Roestvrijstaal Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)..

627,00€ Excl. BTW: 518,18€

In Stock

TP-Link 4Port Omada 4x10Gb PoE++ - 2xSFP+ L2

TP-Link 4Port Omada 4x10Gb PoE++ - 2xSFP+ L2

Managed L2+ Web-gebaseerd management SNMP v1/v2c/v3 Quality of Service (QoS) Loca..

628,00€ Excl. BTW: 519,01€

In Stock

UBIQUITI UNIFI SWITCH 24-POE GEN2 (210W POE BUDGET)

UBIQUITI UNIFI SWITCH 24-POE GEN2 (210W POE BUDGET)

Ubiquiti UniFi USW-48-POE. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Etherne..

802,00€ Excl. BTW: 662,81€

In Stock

Ubiquiti USW-PRO-24-POE 24Port 1Gbit PoE+ Managed

Ubiquiti USW-PRO-24-POE 24Port 1Gbit PoE+ Managed

Specificaties Netwerk ..

863,00€ Excl. BTW: 713,22€

In Stock

Ubiquiti Switch Uswpro24poe

Ubiquiti Switch Uswpro24poe

Ubiquiti UniFi Pro 24-Port PoE. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Type basis-switching RJ-45..

912,00€ Excl. BTW: 753,72€

In Stock

TP-Link 48Port Omada 48x1Gb PoE+ - 4xSFP+ L2

TP-Link 48Port Omada 48x1Gb PoE+ - 4xSFP+ L2

Managed L2+ Web-gebaseerd management Quality of Service (QoS) Locatie-instellinge..

916,00€ Excl. BTW: 757,02€

In Stock

Ubiquiti Pro Max 24 PoE

Ubiquiti Pro Max 24 PoE

Specificaties Netwerk ..

994,00€ Excl. BTW: 821,49€

In Stock

TP-Link 24Port Omada 2.5Gb PoE 500W 1U 19-inch

TP-Link 24Port Omada 2.5Gb PoE 500W 1U 19-inch

Managed L2+ Web-gebaseerd management SNMP v1/v2c/v3 Quality of Service (QoS) Loca..

1.014,00€ Excl. BTW: 838,02€

In Stock

Ubiquiti USW-PRO-48-POE 48Port 1Gbit PoE+ Managed

Ubiquiti USW-PRO-48-POE 48Port 1Gbit PoE+ Managed

Specificaties Netwerk ..

1.347,00€ Excl. BTW: 1.113,22€

In Stock

28-Port Gigabit L2+Managed Switch

28-Port Gigabit L2+Managed Switch

Managed L3 Web-gebaseerd management Telnet, SNMP V1/V2c/V3, RMON, SNTP, NDP/NTDP, TFTP ..

1.634,00€ Excl. BTW: 1.350,41€

In Stock

D-Link Wireless N DWA-131 - Network adapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n

D-Link Wireless N DWA-131 - Network adapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n

Draadloos USB 300 Mbit/s Single-band (2.4 G..

14,00€ Excl. BTW: 11,57€

Out Of Stock

Tp-link Tl-sg1005d 5-port Gigabit Switch

Tp-link Tl-sg1005d 5-port Gigabit Switch

5 Gigabit Auto-Negotiation RJ45-poorten, ondersteunt Auto MDI/MDIX Groene etherne..

16,00€ Excl. BTW: 13,22€

Out Of Stock

Tp-link Sm311lm Gb Multi-mode Sfp Module

Tp-link Sm311lm Gb Multi-mode Sfp Module

Specificaties Prestatie ..

17,00€ Excl. BTW: 14,05€

Out Of Stock

24V Passive PoE Adapter Gigabit Port Data Power over One Cable Up to 100 Metersincl. wall-mounting brackets Plastic Case Pocket Size

24V Passive PoE Adapter Gigabit Port Data Power over One Cable Up to 100 Metersincl. wall-mounting brackets Plastic Case Pocket Size

10,100,1000 Mbit/s Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 Power over Ethernet (PoE) ..

17,00€ Excl. BTW: 14,05€

Out Of Stock

TP-Link Gigabit SFP module Single-mode

TP-Link Gigabit SFP module Single-mode

Vezel-optiek 1250 Mbit/s Golflengte: 1310 nm Ingangsspanning: ..

19,00€ Excl. BTW: 15,70€

Out Of Stock

TP-Link Gigabit SFP module WDM Bi-directional

TP-Link Gigabit SFP module WDM Bi-directional

Plug and play Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund SFP..

20,00€ Excl. BTW: 16,53€

Out Of Stock

D-Link DWA-171 Wireless AC Network Adapter 2.0

D-Link DWA-171 Wireless AC Network Adapter 2.0

Draadloos USB WLAN 433 Mbit/s Wifi Dual-ban..

20,00€ Excl. BTW: 16,53€

Out Of Stock

Weergeven 201 t/m 225 van in totaal 1201